*** strona w budowie***
Uwaga! Od 01 stycznia 2018 roku obowiązują nowe adresy e-mailowe!!!
Wszystkie wiadomo.ci wysy.ane na stare adresy b.dą przekierowane na nowo obowiązujące.

Bilety za 1 zł. 2017-12-11 11:24:32

Bilety komunikacji miejskiej w Stargardzie

za złotówkę !!!!

Od dnia 4 grudnia 2017 pasażerowie komunikacji miejskiej w Stargardzie mogą ponownie nabyć jednorazowe bilety komunikacji miejskiej (wszystkie nominały od 1,10zł do 5,00 zł włącznie) w cenie 1,00 zł. Wystarczy je kupić przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass zainstalowanej w telefonie komórkowym. Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców do tej wygodnej formy płatności bez kolejek i odliczania drobnych. Jest to kolejna edycja promocji. W pierwszej edycji nasi pasażerowie bardzo chętnie nabywali bilety za pomocą aplikacji mPay. Wśród 30 miast objętych promocją nasi pasażerowie zajęli 10 miejsce pod względem ilości zakupionych biletów. Podium jest bardzo blisko.

Celem akcji jest propagowanie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych. Z tańszych przejazdów mogą korzystać wszyscy użytkownicy mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut, w cenie od 1,10zł do 5 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet - cyfrowy portfel działający w technologii Masterpass. Można również skorzystać ze strony internetowej www.wallet.mpay.pl.

Kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać miasto i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór mPay Wallet jako formy płatności i zatwierdzenie operacji. Żeby wyświetlić zakupiony bilet, wystarczy wejść do zakładki "Bilety do kontroli". Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Aplikacja mPay jest dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Promocja będzie trwała od 02 października 2017 do 31 grudnia 2017 r. lub do wyczerpania przeznaczonych na nią voucherów w ilości 100 000 sztuk.. Regulamin akcji jest dostępny na stronie www.mpay.pl oraz www.mzk.stargard.pl.

REGULAMIN PROMOCJI 

tworzenie stron www wawrus.pl projekt graficzny www.amill.pl
73-110 Stargard
ul. Składowa 1
tel.: (0 prefix 91) 573 22 13
fax: (0 prefix 91) 573 22 19